• Recent
Gratis Verzending 5 Stks 26.5 cm x 14.5 cm Permanente Wenkbrauw make Tattoo Praktijk Huid Premium Blank 3D Praktijk Huid voor Beginners

Gratis Verzending 5 Stks 26.5 cm x 14.5 cm Permanente Wenkbrauw make Tattoo Praktijk Huid Premium Blank 3D Praktijk Huid voor Beginners

€ 15.00
€ 20.51
Hoeveelheid van het product
Bestaand

gratis Verzending 5 Stks 26.5 cm x 14.5 cm Permanente Wenkbrauw make Tattoo Praktijk Huid Premium Blank 3 D Praktijk Huid voor Beginners karakter : 1) Wasbaar, zeer zacht.
2) Gemakkelijk om inkt.
3) Realistische, vergelijkbaar met real human huid gevoel
Funcations :
1) de Permanente Make Practice Skin biedt u een nep huid dat is een betere keuze voor een nieuwe starter
2) Het is zacht en comfortabel helpen u controle het gevoel van tatoeëren
3) Het kan herhaaldelijk worden getatoeëerd voor meerdere malen volgens uw behoefte grootte : 26.5*14.5 cm verpakking : 5x Tattoo Praktijk Fake Skin BETALING : We ALLEEN de adres met uw Escrow betaling.verkoper betaling instructiesgeef een telefoonnummer in uw verzendadres voor mailing gebruik, zeker de levering soepel, bedankt!terugkeerbeleid : 1.7 dagen na de koper ontvangt.2. Als u niet tevreden met dit item na ontvangst binnen 7 dagen, u kan terugsturen ons. kopers betalen de verzendkosten om het item terug. zeker de item met originele staat.3. we betalen de 100% betaling of wisselen de aanverwante artikelen. uw 100% tevredenheid is ons doel, en het onze plicht om de kwaliteit garanderen.4 koper moet contact ons voor retouradres voor despatch het pakket, en de koper moet ons de verzending details en de geschatte aankomsttijd. We niet verantwoordelijk voor de geretourneerde pakket verlies.5. Voor de item met 1 of 2 jaar gratis onderhoud garantie productie, we zijn gratis te onderdelen met gratis verzendkosten. als het item reparatie nodig terug te fabriek service, normaal onwaarschijnlijk, de koper moet de vracht uit en thuis.6. let : als de originele staat items terug met schade, ongeacht hoe, we 10%-50% afschrijvingen lading, afhankelijk schade.geen restitutie zal worden gegeven op artikelen die zijn gebruikt; u kunt alleen wisselen item op dat punt.andere vragen gewoon gerust contact ons, zeker, ons team zal een betere baan voor u.dank u voor de tijd neemt om view deze pagina.

Productgegevens

Type:
Tattoo accesories
Materiaal:
rubber
Modelnummer:
Blank Tattoo Practice Skin
Merknaam:
JUN.M
Quantily:
5PCS
Size:
26.5*14.5cm

Productcategorie